searcharchives.pl

searcharchives.pl – blog tematyczny – komputery, IT

Słuchawki Samsung Galaxy Buds
Multimedia

Słuchawki Samsung Galaxy Buds w służbie Twoim uszom

Słuchawki Samsung Galaxy Buds zostały stworzone po to, aby uprzyjemnić każdą Twoją chwilę. Bez znaczenia, czy chcesz zanurzyć się w dźwiękach swojej ulubionej muzyki, chcesz słuchać po raz kolejny niezapomnianego koncertu, na którym niedawno byłeś, czy też posiedzieć w ciszy na ławce w środku miasta, Galaxy Buds natychmiast Ci to umożliwią.

Ciesz się swoimi Galaxy Buds gdziekolwiek jesteś

Gdziekolwiek jesteś i z jakiegokolwiek urządzenia Galaxy chcesz akurat korzystać. Samsung Galaxy to swoisty ekosystem urządzeń mobilnych, które ze sobą współpracują i działają w pełnej harmonii. Dzięki opcji łatwego parowania, wystarczy, że otworzysz etui ładujące Galaxy Buds, dotkniesz powiadomienia na smartfonie z serii Samsung Galaxy, a po chwili wszystko będzie gotowe do działania, aby rozpocząć słuchanie ulubionych treści. Gotowy do słuchania na innym urządzeniu? Funkcja automatycznego przełączania bezproblemowo przesyła dźwięk między telefonem Galaxy, Galaxy Watch, Galaxy Tab — a po raz pierwszy — nawet z telewizorem Samsung[1].

Masz tyle na głowie, że często zapominasz o różnych rzeczach? Twoje słuchawki Samsung Galaxy Buds nie pozwolą Ci o nich zapomnieć! Jeśli odłożysz swoje słuchawki i zapomnisz o nich np. odchodząc od stolika w kawiarni, dostaniesz powiadomienie o rozłączeniu z telefonem[2]. A gdy już je włożysz do ucha… wtedy możesz o nich zapomnieć. Tak są wygodne! Mniejsze i lżejsze niż kiedykolwiek wcześniej dla bezpiecznego i wygodnego dopasowania. Włóż je do uszu i zapomnij, że tam są. Niezależnie od tego, czy pracujesz, czy ćwiczysz, wykonuj ruchy wygodnie i pewnie, a Twoje Galaxy Buds zawsze zostaną na swoim miejscu.

Do pary, a może dla kontrastu? Dobierz kolor Galaxy Buds do Twojego stylu!

Słuchawki z serii Samsung Galaxy Buds dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu dopasujesz je np. do koloru smartfona z serii Samsung Galaxy, smartwatcha Galaxy Watch, a może… ulubionej czapki lub kurtki? A może masz ochotę na coś zupełnie innego i do białego smartfona chcesz dopasować szare lub czarne słuchawki? To Twój wybór i to Ty decydujesz, a Samsung Galaxy Buds dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń z słuchania ulubionych treści.

Kolor to jedno, ale wygoda jest najważniejsza. Słuchawki Galaxy Buds są lekkie i trzymają się w uszach nawet podczas najbardziej aktywnego stylu życia. Dzięki trzem rozmiarom miękkich, elastycznych silikonowych końcówek możesz znaleźć dopasowanie, które pozwoli uzyskać jak najlepsze wrażenia z słuchania muzyki, jak również skorzystać z zalet aktywnej redukcji hałasu (ANC). Nie jesteś pewny, które wkładki wybrać? Znajdź swoje dopasowanie za pomocą menu „Test dopasowania wkładek dousznych” w aplikacji Galaxy Wearable na Twoim smartfonie Samsung Galaxy.

Tekst powstał w ramach odpłatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.


[1] Funkcja automatycznego przełączania jest obsługiwana tylko na urządzeniach mobilnych (smartfonach i tabletach) z systemem One UI 3.1 lub nowszym oraz zegarkach z serii Galaxy Watch4 lub nowszej. Funkcja obsługiwana w komputerach z serii Galaxy Book wprowadzonych na rynek w 2020 roku lub później oraz w modelach telewizorów wprowadzonych na rynek w roku 2022 lub później.

[2] Wymaga smartfona z aplikacją SmartThings i połączenia Wi-Fi lub Bluetooth.