searcharchives.pl

searcharchives.pl – blog tematyczny – komputery, IT

ranking kont oszczędnościowych
Multimedia

Ranking najlepszych kont oszczędnościowych

W obecnych czasach coraz więcej osób decyduje się na oszczędzanie na różne sposoby. Bez większych problemów można do tego celu wykorzystać konta oszczędnościowe, których użytkowanie ma szereg pozytywnych aspektów. Warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej oraz poznać ranking kont oszczędnościowych, które są najlepsze na rynku.

Zmienne oprocentowanie

Wśród najlepszych kont oszczędnościowych można przede wszystkim wymienić konto ze zmiennym oprocentowaniem, które można założyć w wielu bankach. Z całą pewnością można stwierdzić, że jest to niezwykle korzystna oferta dla wielu osób, dlatego warto się nad nią zastanowić. Oprocentowanie tego rodzaju konta wynosi jeden lub dwa procent, co jest zależne od wybranej oferty. Konto można założyć już od kwoty dziesięciu tysięcy. Natomiast maksymalnie będzie to dwieście tysięcy. Tego rodzaju konto oszczędnościowe zakładane jest na trzy lub dwanaście miesięcy, co jest zależne od wybranej oferty.

Oprocentowanie 2%

Kolejnym kontem oszczędnościowym, które jest bardzo polecane, jest taki instrument finansowy jak konto oszczędnościowe z oprocentowaniem dwa procent, które znajduje się w ofercie wielu instytucji finansowych. Oprocentowanie na tym koncie wynosi aż dwa procent, co jest bardzo korzystne. Natomiast okres obowiązywania to trzy miesiące. Możliwe jest umieszczenie na koncie kwot pieniężnych do dwudziestu tysięcy złotych. Jest to bardzo optymalne rozwiązanie dla każdego, kto się na nie zdecyduje.

Oprocentowanie do 2%

Konto z oprocentowaniem do dwóch procent to kolejne konto oszczędnościowe, które można bez większych problemów założyć, jeśli tylko ma się taką potrzebę. Dostępne jest ono w wielu bankach. Oprocentowanie na koncie wynosi do dwóch procent i jest zależne od obowiązywania oferty promocyjnej. Okres obowiązywania tego konta wynosi trzy miesiące. Można na nim umieścić do dziesięciu tysięcy złotych. Konto posiada bardzo atrakcyjne oprocentowanie, dlatego wiele osób decyduje się na jego założenie.

Oprocentowanie 1.5%

Wśród najbardziej konkurencyjnych kont oszczędnościowych na rynku można również wymienić taką ofertę jak konto z oprocentowaniem 1.5%. Będzie to bardzo dobry wybór dla wielu osób. Konto posiada bardzo dobre parametry oprocentowania. Jego okres obowiązywania wynosi dwa miesiące. Kwota, jaką można umieścić na koncie sięga aż pięćdziesięciu tysięcy złotych, co jest stosunkowo sporą wartością. Warto się zdecydować na tego rodzaju konto, jeśli posiada się dość wysoki poziom oszczędności, ponieważ będzie to najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla danej osoby.